yurt içi kargo hizmetleri

yurt içi kargo hizmetleri

Asil ülkenin Asil KarGO‘su…

Şirketlerin kurumsal kargosu olan Asil KarGO, küçük, orta  ve büyük ölçekli şirketlerin gönderilerini en sağlıklı şekilde ve zamanda yerine teslimi sağlayarak işletme yükünüzü hafifletmek adına kurulmuş özel bir kargo şirketiyiz. Bizimle işletmenizin gönderilerinin zamanında sağlanması ile, müşterilerinize zamanında teslimlerinizi yapmış, memnun müşterilere sahip olmuş, keyifle kahvenizi yudumlayarak işletmenizi büyütmenin keyfini yaşamaya devam edersiniz.

Hem kendi filosu hem diğer kargo firmalarının filoları ile sizlere hizmet verirken Asil KarGO‘yu ayrıcalıklı kılan hizmet yapısındaki işleyiştir. Asil KarGO‘da siz kargonuzun peşinde koşmazsınız. Kargonuz sizin peşinizden koşar. Gönderiniz ilk adresinizden alımdan itibaren özenli bir işleme tabi tutulur.

Doğru veri girişi ile başlayan süreç taşıma aşamalarından teslim aşamasına kadar sürer. Gönderiniz teslim adresinize ulaştığında, teslim adresinde birini bulamadığında teslim irtibat numaralarını arar, tekrar uğrama rutuna alır. Yerinde bulunamayan kargoya zaman bilgisi ile resim çekerek takip dosyanıza koyarız. En hızlı ve verimli şekilde kargonuzun size ulaşmasını sağlamak ekibimizin temel politikasıdır.

Teknoloji ve kargoculukta özel projeler, yeniliklerle hizmet ağımızı ve memnuniyetinizi yükseltmek için çalışıyoruz. Özenli ve farkındalık yaratan bir hizmet almak için bizimle alışmak isterseniz size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.